Potraviny online: Český Koloniál rozjíždí množstevní slevy | e15.cz

Potraviny online: Český Koloniál rozjíždí množstevní slevy

potraviny
potraviny
• 
ZDROJ: E15
Aleš Pospíšil

Aleš Pospíšil

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn

Prodej potravin přes internet je stále populárnější. Rozšiřuje se také počet obchodů, respektive jejich sortiment. Ostatně proč trávit čas v hypermarketu a hledat, co kde mají, když si můžete nákup „naklikat“ na internetu a nechat si ho doručit... Většinu trhu v ČR obsluhují tři obchody – Tesco, Rohlík a Koloniál a právě poslední jmenovaný obchod rozjíždí množství slevy. Ceny klesají už od dvou kusů stejného zboží, například u minerálních vod klesne cena za jednotku od šesti kusů.

Produkty s množstevní slevou najdete ve škatulce „Nakupte více, zaplaťte méně“. Koloniál rozváží v Praze a ve středních Čechách. Objednávat mohou i zákazníci sídlící podél silnic na Plzeň a Liberec, dále v Hradci Králové, Pardubicích, Ústí nad Labem a Teplicích. Minimální objednávku má Koloniál nastavenu na 500 Kč, objednávka nad dvanáct stovek má dovoz zdarma.

Koloniál zatím vůbec nerozváží na Moravě, například v Brně a okolí funguje konkurenční Rohlík a Tesco. Tesco navíc rozváží i na samotném jihu Moravy na Břeclavsku a Hodonínsku. Střední Moravu a Ostravsko zase pokrývá Košík. Například Tesco nabízí 150 Kč slevu při prvním nákupu nad 500 Kč a Rohlík Rohlíkovač, který vám může upéct až 500 Kč v kreditech každý den.

Více se o internetových obchodech nabízejících sortiment potravin dočtete v tomto článku.

Mzdová kalkulačka