Online půjčka 9 000 Kč na účet i přes víkend | e15.cz

Online půjčka 9 000 Kč na účet i přes víkend

ZDROJ: Fair Credit Czech s.r.o.
Prezentace klienta •
Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn

Když vás zaskočí neplánované výdaje, které nedokážete pokrýt z vlastních úspor, nemusí to hned znamenat konec. Řešením totiž může být online půjčka do výše 9 000 Kč, kterou získáte na účet už do 15 minut, ať je všední den nebo víkend. A žádat o ni můžete klidně z mobilního telefonu.

Schválení půjčky 9 000 Kč proběhne ihned  

Abyste nemuseli hledat několik řešení současně a čekat, kde a jestli vám pomohou, jsou všechny přijaté žádosti vyhodnocovány okamžitě. Za velmi krátkou chvíli – obvykle do 5 minut – se tedy dozvíte, kdy vám může být půjčka připsána na bankovní účet.

Půjčka 9 000 Kč je vyplacena do 10 minut  

Jakmile je vše ověřeno a podepíšete na dálku smlouvu, zbývá pouze samotný převod peněz. Díky okamžitým platbám však nebudete na online půjčku 9 000 Kč čekat dlouho, finance jsou obvykle připsány na účet do 10 minut. Stačí, pokud vaše banka okamžité platby přijímá.

I o víkendu si půjčíte 9 000 Kč online  

Ačkoliv to u řady poskytovatelů není standardem, můžete v tomto případě získat peníze i během víkendu, kdy jsou žádosti nejenom přijímány, ale rovněž vyhodnocovány. A pokud je splněno vše potřebné, bude vám online půjčka také rovnou vyplacena.

Úplně první půjčku máte zdarma  

Máte-li něco naspořeno a postačí vám k úhradě výdajů i menší částka, nemusí vás stát nepříznivá situace ani korunu. Jako novému klientovi vám totiž poskytovatel se splatností do 14 dní půjčí online až 5 000 korun zdarma, takže vrátíte přesně tolik, kolik dostanete.

Mzdová kalkulačka

Newslettery