Překvapte letos své blízké originálním dárkem | E15.cz

Překvapte letos své blízké originálním dárkem

.
.
• 
ZDROJ: Pixabay
Prezentace klienta •
Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn

Výkonnější elektronika, praktické sportovní vybavení, dobrá knížka, nové hodinky nebo příjemný parfém. To jsou jen některé z možných vánočních dárků, kterými můžete udělat radost svým nejbližším.

Letos trochu v jiném duchu  

Letošní Vánoce ať chceme nebo ne, budou nejspíše trochu jiné, než ty loňské. Koronavirová krize v mnoha ohledech ovlivnila životy většině z nás. Ukázalo se, jak moc je ekonomika provázaná, a že problém jednoho, se může stát problémem nás všech. V minutě bylo zastaveno vše, a tak jsme museli při hledání vánočních dárků přesídlit do internetového prostředí. Tento trend však začal dávno před pandemií a pokračovat bude i po ní. Z pohodlí a bezpečí domova máme najednou možnost večer u televize prohledat tisíce produktů a rozmyslet se, čím uděláme letos našim blízkým radost. Díky širokému sortimentu se mezi jeden z nejoblíbenějších internetových portálů s mnoha spokojenými klienty stala Alza.cz kupóny.

Od A do Z  

Stránky jsou přehledné, díky popiskům si dokážete daný produkt reálně představit a pomocí filtrů vše rychle vyhledat. Non stop zákaznická podpora nebo rozvoz zboží i o víkendu jsou jen některé z benefitů, které je odlišují od ostatních.

Jako hlídací psi  

S ohledem na oblíbenost portálu Alza jsme se rozhodli na www.kuponovnik.cz pravidelně sledovat a informovat o slevách, které nabízejí. Díky těmto slevovým kupónům můžete ušetřit, a přitom získat přesně to, co potřebujete. Na vás je jen čas od času mrknout na stránky kuponovnik.cz až budete vědět, co potřebujete a zjistit, zda jsme pro vás nezaznamenali nějakou akci.

Nynější akce  

Nyní jsme pro vás vyhledali do konce roku 60% slevu na vybrané hodinky, které by jistě mile překvapily vašeho partnera. Akce probíhá i na elektronické knihy a časopisy, které by jistě ocenil třeba váš dědeček. Využít můžete i dopravu zdarma na vybrané kávovary a vysavače třeba pro vaši maminku. Slevy na hračky ocení nejvíce rodiče, kteří zvažují, čím obdarovat své ratolesti. Další akce jsme našli i na mobily, PC, televize, fotoaparáty nebo jinou elektroniku. Pro svou manželku můžete využít slevu na vybraný dámský šperk, který od vás určitě nebude čekat. Podobné slevy najdete na vybrané produkty do kuchyně, kanceláře, na zahradu či na sportování. Na vás je vybrat ten správný vánoční dárek, na nás je zjistit, zda jej nelze získat levněji.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.