Zeman jde na čtyři dny do nemocnice | E15.cz

Zeman musí do nemocnice, čeká ho několikadenní hospitalizace

simao

Prezident Miloš Zeman se chystá znovu do nemocnice. Tentokrát nepůjde pouze o sérii prohlídek, ale přímo o delší hospitalizaci. Do Ústřední vojenské nemocnice hlava státu nastoupí ve čtvrtek odpoledne na rekondiční pobyt. V nemocnici by měl pobýt až do neděle. 

„Pan prezident má naplánován rekondiční pobyt v Ústřední vojenské nemocnici, který bude zahájen ve čtvrtek odpoledne a nejdéle potrvá do této neděle,“ řekl Blesku hradní mluvčí Jiří Ovčáček.

„V žádném případě nejde o nic akutního, o žádný vážný zdravotní problém, kdy by bylo potřeba nějakého lékařského zákroku,“ zmínil dále Ovčáček s tím, že hlava státu chce být fit na oslavy 28. října.

Zeman byl naposledy ve střešovické nemocnici 24. září. Na lékařských prohlídkách tehdy strávil několik hodin. Ředitel Ústřední vojenské nemocnice Miroslav Zavoral serveru SeznamZprávy po vyšetření řekl, že lékaři nenašli žádný zdravotní problém s výjimkou mírné známky dehydratace a „určité únavy“. Zeman později řekl, že kvůli dehydrataci dostane několik infuzí, které mu dodají minerály.

Pokračování článku najdete na Blesk.cz >>>

Zeman by měl říct pravdu o svém zdraví, říká Žantovský
Prezident Zeman není vážně nemocen, řekl jeho lékař. Řeči o rakovině odmítá
Zdraví politiků – věc veřejná?

Autor: simao
 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!