Legendární Nokia 3310 je zpět. Bude stát tisíc šest set korun | E15.cz

Legendární Nokia 3310 je zpět. Bude stát tisíc šest set korun

Aleš Pospíšil

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn

Hledáte obyčejný telefon ať už jako záložní sami pro sebe, pro rodiče či pro školáka? Pak určitě nepřehlédněte návrat legendy, která byla pro mnohé první mobilní láskou – Nokie 3310. Novinka způsobila po představení na jaře velký poprask a řadí se k nejočekávanějším mobilům letošního roku. Na českém trhu se bude prodávat zrhuba za 1 600 Kč.

Omlazená „3310ka“ je klasický mobil se snadným ovládáním a dlouhou výdrží baterie, což je hodnota, o které se dnešním smartphonům může jen zdát. Nokia 3310 je tak ideálním přístrojem na dovolenou nebo rezervním telefonem, který bude stále připravený k použití.

Telefon má barevný displej s úhlopříčkou 2,4 palce, navíc je displej dobře čitelný i na slunci. Nechybí 2Mpix fotoaparát i legendární hra Snake, první mobilní hra v historii. Je vybavena radiopřijímačem a umí přehrávat MP3. Ty lze uložit na paměťovou kartu. Konektor na sluchátka je standardní 3,5 mm jack, takže si majitel k telefonu může pohodlně připojit svá oblíbená sluchátka.

Ve tmě přijde vhod svítilna. Novinka váží 80 gramů a tak jako v roce 2000 si můžete vybírat ze čtyř barevných provedení: žlutého, červeného, šedého a ikonicky známé tmavě modré. Novinka je k předobjednání na všech dobrých eshopech, nebo třeba v Datartu. Nejpozději příští měsíc se objeví i u mobilních operátorů. 

Koupíte si novou Nokii 3310?

Mzdová kalkulačka