S Air Bank nově můžete na účtu do mínusu, za 19 procent ročně
Air Bank tento víkend ladí internetové bankovnictví, od neděle nabídne kontokorent, tedy možnost jít na účtu do mínusu. Úrok bude 18,9 procenta, zbytečné poplatky nebudou.
Pokud se na běžném účtu pohybujete okolo nuly, nebo vám sem tam chybí nějaká ta koruna před výplatou, pak vám může přijít vhod nový kontokorent od Air Bank. Žádat si můžete během víkendu v internetovém bankovnictví.
Jestli dnešní odstávka od 23:30 do 6:00 dopadne podle plánu, v sobotu večer si už budete moct zažádat o kontokorent. V internetovém bankovnictví ho pak uvidíte takhle přehledně. :) pic.twitter.com/AKpkD4HD1Y
— Air Bank (@Air_Bank) 22. června 2018
Air Bank už dříve avizovala, že krom úroku nebudou poplatky za zřízení, tzv. rezervaci zdrojů, apod. Úroková sazba 18,9 procenta ročně patří k těm nižším, rozhodně ale nejde o rozpoutání konkurenčhí boje.
Další novinkou u Air Bank budou peníze zpět za platby u vybraných obchodníků, například v Albertu, kde dostanete 30 korun zpět, pokud kartou utratíte alespoň pětistovku.
Preferujete kontokorent, nebo kreditku?