Equa bank rozšíří internetové bankovnictví i distribuční síť | E15.cz

Vše o netradičních investicích

Vše o netradičních investicích Vstoupit do speciálu

Equa bank rozšíří internetové bankovnictví i distribuční síť

Kamila Ondráčková

Equa banka plánuje inovace v oblasti digitálního bankovnictví, tak další rozvoj svých distribučních kanálů a míst přímého kontaktu se zákazníky. Kromě toho nabídne klientům také novinky u stávajících produktů.

Pokud jde o platby a pořizování nových produktů zavede Equa banka možnost zakoupení cestovního pojištění přímo v mobilní aplikaci. Toto pojištění je navíc rozšířeno o možnost pojištění proti stornu zájezdu nebo pobytu.

Jako další novinky Equa bank zavede PUSH notifikace o pohybech na účtu, on-line statistiky příjmů a výdajů, potvrzování plateb přes mobilní aplikaci namísto SMS nebo možnost on-line chatu s klientským centrem. Dále přidá do mobilního bankovnictví zahraniční platby, on-line přehled o investicích stejně jako sestavování vlastních adresářů příjemců plateb. Na konci roku pak banka plánuje spustit Apple Pay. Ve třetím čtvrtletí 2019 pak banka spustí okamžité platby.

Equa bank snižuje úrokové sazby hypoték

V létě chystá Equa bank instalaci nových bankomatů. Ty budou umožňovat výběry a vklady jak v CZK tak také vklady v měnách EUR a USD na cizoměnové účty.

„Klientům, pro které je zásadní přímý osobní kontakt s bankou, otevřeme nová obchodní místa v dalších městech v rámci České republiky,“ doplnil Jakub Pavel, ředitel retailového bankovnictví Equa bank.

 

Autor: Kamila Ondráčková
 

Mzdová kalkulačka