Moneta nabízí ke kartám pojištění proti internetovým rizikům | E15.cz

Moneta nabízí ke kartám pojištění proti internetovým rizikům

Kamila Ondráčková

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn

Moneta Money Bank pro klienty připravila nabídku pojištění proti rizikům na internetu. Vztahuje se například na nakupování na internetu, zneužití údajů na sociálních sítích či ztrátě dat.

„Pojištění platebních karet, osobních věcí a internetových rizik“ chrání finanční prostředky klienta na bankovním účtu a zároveň jeho osobní věci, které nosí běžně u sebe, například aktovku či kabelku, mobilní telefon, tablet, doklady, klíče nebo brýle. Pojištění kryje také možná rizika spojená s nákupem na internetu v případě, že zaplacené zboží klientovi nedorazí, nebo dorazí poškozené, dále elektronické platby, kdy dojde ke zneužití přihlašovacích údajů, a další události,“ vysvětluje Petr Psutka, senior manažer Moneta Money Bank pro pojištění.

Součástí pojištění jsou i asistenční služby, jako je právní poradna, kam se klienti mohou obrátit v případě zneužití citlivých dat, jako jsou hesla, fotografie nebo osobní údaje. Další službou je IT podpora, například pro pomoc při obnově ztracených nebo poškozených dat.

„Pojištění věcí, karet a internetových rizik“ stojí 99 korun měsíčně.

 

Autor: Kamila Ondráčková

Mzdová kalkulačka