ING nabízí na spořicím účtu 2 procenta, ovšem s podmínkou a jen na půl roku

spoření

spoření

spoření
spoření, finanční plánování
3
Fotogalerie

ING Bank nyní v rámci svého spořicího účtu představila nabídku tzv. Chytřejšího spoření. Noví i stávající klienti tak mohou využít sazbu 2 procenta ročně do 300 000 korun. Sazba je platná po dobu 6 měsíců. Nabídky lze využít jednorázově, opakovaně nebo zasíláním pravidelných plateb.

„Kampaň probíhá v měsíčních cyklech až do odvolání. Využít ji lze i vložením jednorázového vkladu. Zapojit se můžete i opakovaně do více cyklů. Každý cyklus kampaně končí poslední den měsíce, v němž byl zahájen a kdy byla připsána transakce. Zhodnocovat dvěma procenty se budou peníze, které převyšují zůstatek z konce předchozího měsíce,“ říká šéf retailu ING Bank ČR Radek Sedlář.

Nabídka platí pro nové i stávající zákazníky. Pro ty platí podmínka, aby byl zůstatek na ING Kontu rovný nebo vyšší než zůstatek k 31. 1. 2019. Novým klientům se úročí dvěma procenty všechny uložené peníze do výše 300 000 korun měsíčně.

„Pokud jste si dodnes spořili jinde, můžete své rezervy postupně převádět k ING Bank, čímž maximalizujete zhodnocení peněz ve všech cyklech. Bonusový úrok je vždy do 10 pracovních dnů po skončení měsíce připisován na ING Konto. Zhodnocená částka je klientům i nadále plně k dispozici a můžou ji tedy kdykoliv vybrat,“ dodává Sedlář.