Hledali jsme za vás. Jak vypadá ideální půjčka? | e15.cz

Hledali jsme za vás. Jak vypadá ideální půjčka?

ZDROJ: Shutterstock
Prezentace klienta •
Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn

Stovky nabídek. Vybrat si výhodný úvěr nemusí být v dnešní době jednoduché. Přečtěte si, kde získáte ideální půjčku. Prošli jsme nabídky za vás a našli ideální půjčku.

Způsobů, jak vybrat ideální půjčku je několik. Díky internetovým srovnávačům velmi rychle zjistíte, na koho se obrátit. Srovnávače vám ukážou nejvýhodnější nabídku úroku. Fenoménem posledních let je v České republice služba Zonky, kde si lidé půjčují „levněji a s klidem“. Celkově si tak půjčili už téměř 10 miliard korun.

Jde to i levně

Zonky funguje online, nemusíte tak nikam chodit. Velká část Čechů by právě ideální půjčku zařídila z pohodlí svého domova. Bez nutnosti složitého papírování a potřeby chodit na pobočku. Šetří tak svůj čas. Na Zonky i peníze. Nejvýhodnější nabídka totiž začíná už od 2,99 %. Mnoho lidí tak šetří při refinancování půjčky.

„Neplatíte žádné skryté poplatky za předčasné splacení půjčky nebo mimořádnou splátku navíc. Našim cílem bylo a stále je kultivovat finanční trh v České republice. Podle toho naše služba vypadá a řídí se skutečnými potřebami našich klientů,“ říká ředitel služby Zonky Pavel Novák.

Rychle a jednoduše

Další výhodu, kterou lidé oceňují u půjčky je rychlost, za jak dlouho budou mít peníze k dispozici. Právě na Zonky dostanete nabídku do dvou minut a peníze můžete mít během pár minut na účtu.

Za tu dobu většinou úředník v bance ani nevytiskne formuláře. Úředníky a všechna zdlouhavá jednání tak vynecháte. Stačí vám jen mobil nebo počítač, přes který vše vyřídíte.

Bez zbytečných nákladů

Díky tomu, že půjčku vyřídíte online, ušetříte. „Náklady na drahé pobočky a tisíce zaměstnanců se nejčastěji promítnou právě do toho, kolik celkem přeplatíte,“ vysvětluje Novák ze Zonky. Není tak potřeba skočit okamžitě na první nabídku, která se vám dostane do ruky.

Mzdová kalkulačka