Moneta láká klienty na 1000 korun za online zřízení běžného účtu Tom | E15.cz

Moneta láká klienty na 1000 korun za online zřízení běžného účtu Tom

Kamila Ondráčková

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn

Moneta Money Bank chce klienty přitáhnout prostřednictvím odměny 1000 korun. Nabídka platí pro zřízení účtu online pro nové klienty, a to dokonce dubna.

Proces otevření nového účtu přes internet je jednoduchý. „Stačí být občanem České republiky starší 18 let, vyplnit osobní údaje, nafotit dva doklady totožnosti a formulář podepsat bezpečnostním kódem z příchozí esemesky. Pak stačí účet aktivovat platbou ve výši alespoň tří korun pomocí libovolné debetní karty či platebním příkazem z jiné banky. Od chvíle připsání částky na běžný účet Tom jej lze používat a již druhý pracovní den platit u bezkontaktních terminálů virtuální kartou v mobilním telefonu prostřednictvím Google Pay, než v dalších dnech přijde poštou plastová karta,“ popisuje Erik Howell, senior manažer Small Business & Transactional Banking Moneta Money Bank.

Pro získání odměny je nutné provést alespoň pět transakcí debetní kartou v kamenných obchodech nebo na internetu do konce měsíce, který následuje po měsíci založení účtu. Možnost založení účtu bez nutnosti návštěvy pobočky v posledních dnech avizovala i UniCredit Bank a Air Bank.

 

Autor: Kamila Ondráčková

Mzdová kalkulačka