Moneta nabízí založení nového běžného účtu kompletně přes mobil | E15.cz

Moneta nabízí založení nového běžného účtu kompletně přes mobil

Kamila Ondráčková

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn

Moneta Money Bank nabízí otevření běžného účtu Tom kompletně prostřednictvím své mobilní bankovní aplikace Smart Banka. Službu zatím nabízí jako první z českých bankovních domů.

Celý proces založení nového účtu přes mobilní telefon je snadný – stačí si stáhnout aplikaci, vyplnit nezbytné údaje, vyfotografovat dva osobní doklady a odeslat na účet elektronickou platbou alespoň 3 Kč.

Klienti mají s Tom účtem možnost získat i zajímavý úrok, a to pokud jim přijde na účet alespoň 15 000 Kč měsíčně a současně zaplatí alespoň 10krát debetní kartou vydanou k účtu Tom. Pak se zůstatek od 0 do 100 000 Kč v příštím měsíci úročí roční úrokovou sazbou 3 %. Další výhodou jsou bezplatné výběry z bankomatů u nás i v zahraničí a po dobu 6 měsíců vedení účtu zdarma, poté vás účet vyjde na 99 korun za měsíc.

Mezi další trendy, na které se banka chce zaměřit v rámci rozvoje své mobilní aplikace, jsou například sjednání půjčky pro stávající klienty přes Smart Banku, zřízení kreditní karty, nebo aplikace pro chytré hodinky.

 

Autor: Kamila Ondráčková

Mzdová kalkulačka