Spotify Wrapped 2023: Kdy vyjde, jak si ho zobrazit a jaká data sleduje

Kdy vychází Spotify Wrapped 2023? (ilustrační foto)

Kdy vychází Spotify Wrapped 2023? (ilustrační foto) Zdroj: Profimedia

Spotify Wrapped je nejen zábavným způsobem, jak si utřídit vaše hudební preference, služba také poskytuje zajímavý vhled do kulturních a hudebních trendů roku. S jeho nadcházejícím vydáním se můžete těšit na detailní pohled na vaše hudební cesty a možná objevit něco nového o svém poslechovém stylu. Kdy Spotify Wrapped 2023 vychází a jaká data hudební přehled zahrnuje?

Spotify Wrapped 2023 je zajímavým odrazem hudebních preferencí a trendů, které formovaly rok 2023.Očekává se, že Spotify Wrapped 2023 přinese nové a jedinečné prvky, které budou reflektovat poslechové návyky a preference uživatelů v ještě detailnější a personalizovanější formě.

Kdy vyjde Spotify Wrapped 2023?

Spotify Wrapped, každoroční hudební rekapitulace Spotify, je obvykle vydávána na začátku prosince. Letos nicméně doraila o něco dříve a uživatelům se zobrazuje již od 29. listopadu. V minulosti se Spotify Wrapped objevoval 1. nebo 2. prosince, v roce 2022 dorazila k uživatelům 30. listopadu. 

Pokud Spotify Wrapped nevidíte, aktualizujte svou aplikaci Spotify na nejnovější verzi. V pravém horním rohu na mobilním telefonu by se vám mělo zobrazit barevné tlačítko „V kostce“. Je také možné, že váš přehled dostanete o něco později.  

Od kdy do kdy se sledují poslechová data?

Spotify Wrapped tradičně zahrnoval poslechová data od 1. ledna do 31. října. V roce 2023 však firma upřesnila, že do zhodnocení zahrnuje i audio data z listopadu.

Kde najdete Spotify Wrapped 2023?

Jakmile bude Wrapped 2023 zpřístupněno, uživatelé uvidí svůj individuální hudební report přímo na úvodní stránce aplikace Spotify.  V pravém horním rohu na mobilním telefonu klikněte na barevné tlačítko „V kostce“. 

Kdy začala služba Spotify Wrapped?

Zahájený v roce 2015 jako „Year in Music“, se Spotify Wrapped rychle stal fenoménem. V průběhu let se funkce rozšířila o nové prvky, včetně dat o poslechu podcastů a analýzy „hudební nálady“ uživatelů během dne.

Na co nezapomenout u Spotify Wrapped

Pro získání Spotify Wrapped, udržujte svou aplikaci Spotifyaktualizovanou na nejnovější verzi.