Prodej bytů bez realitek je v kurzu | E15.cz

Vše o miliardářích

Vše o miliardářích Vstoupit do speciálu

Prodej bytů bez realitek je v kurzu

Romana Rybová

Pro developery nově postavených bytů je finančně nevýhodné využívat služeb realitek, proto jdou byty do přímého prodeje. Pro inzerci bytů developeři využívají vlastních stránek a portály určené právě pro přímý prodej nemovitostí. Ukázaly to údaje portálu Bezrealitky.cz.

Přímému prodeji novostaveb nahrává momentální situace na trhu s realitami. Mezi sebou si lidé prodávají pětinu všech nemovitostí v naší republice. Zájem o tento prodej dokazuje i rostoucí návštěvnost portálů pro přímý prodej. Přímý prodej zásadně zkracuje dobu prodeje. Při přímém prodeji najde byt svého nového majitele průměrně do tří týdnů.

„Měsíčně přibude v naší nabídce zhruba stovka nových bytů z novostaveb. Jejich počet roste již čtvrtý měsíc v řadě, ještě před půl rokem jich bylo jen několik desítek. Zájem o ně je ještě intenzivnější než u ostatních nemovitostí,“ uvádí Hendrik Meyer, CEO Bezrealitky.cz.

Právě tyto okolnosti motivují portál Bezrealitky.cz k vytvoření speciálního profilu přímo pro developery. Ti by potom mohli s klienty komunikovat stejným způsobem, jako to dělají ostatní majitelé nemovitostí.

Chcete prodat nemovitost? Služby realitky vyjdou na desítky tisíc korun

Čtěte, jak na prodej nemovitosti bez „realitky“ krok za krokem

 

 

Autor: Romana Rybová
 

Mzdová kalkulačka