Expobank zavádí založení běžného i spořicího účtu online | E15.cz

Expobank zavádí založení běžného i spořicího účtu online

Kamila Ondráčková

Expobank CZ nově umožňuje zakládání běžných účtů Expo Active a Expo Global i spořicího účtu Expo, a to zavedením elektronického onboardingu pro nové klienty. Ti si tak nyní mohou sjednat účet ze svého počítače či jakéhokoliv mobilního zařízení prostřednictvím internetového bankovnictví Expobanking.

V případě doložení požadovaných dokladů a splnění podmínek zřídí banka účet nejpozději do dvou pracovních dnů.

Běžný účet Expo Active je určen těm, kteří používají účet především v rámci České republiky, k úhradám využívají zpravidla platební kartu a platby i trvalé příkazy zadávají elektronicky. Expo Global využijí zejména osoby, které často cestují do zahraničí.

Zřízením účtů klient získá platební kartu MasterCard Standard nebo MasterCard Gold a výběry zdarma ze všech tuzemských či zahraničních bankomatů. Nadlimitní zůstatky hotovosti se následně zhodnocují na spořicím účtu, se kterým je účet propojen – klient si nastaví požadované llimity. 

Novým klientům banka nabízí první dva zkušební měsíce vedení účtu zdarma, dále stojí vedení účtu Expo Active 149 korun měsíčně. Pokud však vaše souhrnné vklady a investice u Expobank budou minimálně 250 000 korun a měsíční kreditní obrat bude minimálně 40 000 korun, nebo budete mít u Expobank souhrnné vklady a investice ve výši 500 000 korun, účet budete mít bez poplatků. 

Vedení účtu Expo Global pro vás bude bezplatné, pokud souhrnné vklady a investice u Expobank budou minimálně 750 000 korun. V případě nesplnění podmínky je vedení účtu zpoplatněno v daném měsíci částkou 299 korun.

 

Autor: Kamila Ondráčková

Mzdová kalkulačka