Air Bank nově nabídne hypotéky a slibuje neotřelý přístup | e15.cz

Air Bank nově nabídne hypotéky a slibuje neotřelý přístup

Aleš Pospíšil

Aleš Pospíšil

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn

Air Bank doposud neposkytovala nové hypotéky, nabízela pouze převedení úvěru klientům konkurenčních bank. To se ale brzy změní a změna to má být podstatná. Mnohé naznačuje pozvánka na příští úterý, kdy banka pořádá tiskovku, na které představí novinku v podobě hypotečních úvěrů pro nové zájemce. Banka naznačuje, že hypotéka od Air Bank bude hodně flexibilní.

„Když si dnes Češi berou hypotéku, většina z nich se řídí hlavně podle nabízené sazby. Ví totiž, že jde o závazek někdy i na 20 nebo 30 let, a věří, že co nejnižší sazba jim život s hypotékou zjednoduší“, vysvětluje Air Bank.

Jenže během tak dlouhé doby se v životech lidé odehraje celá řada událostí, u kterých nízká sazba nemusí stačit. Air Bank naznačuje, že vám její hypotéka nezlomí vaz v případě problémů, ale zároveň vám dovolí splatit víc, když to půjde. Prostě někdy jde o šťastné momenty někdy o tragické...

„Většina současných hypoték se ale takovým změnám v lidských životech neumí přizpůsobit, a pokud ano, tak za tučný poplatek. Lidé jsou pak nespokojení jak se samotnou hypotékou, tak trochu i sami se sebou, že si to při výběru hypotéky více nepohlídali,“ dodává Air Bank a slibuje, že u ní to bude jiné.

Hypotéky Air Bank spustí po více než dvou letech od spuštění refinancování hypoték. Představení nové hypotéky, s kterou banka letos vstoupí na trh je na programu v úterý 12. září.

Mzdová kalkulačka

Newslettery