Fio banka opět otevírá Školu investování. Registrace i účast jsou zdarma

Fio, RM System

Fio, RM System

Fio
Fio banka
3
Fotogalerie

Škola investování od české Fio banky nabídne široké veřejnosti celkem 34 seminářů po celé republice. Účast i registrace je pro všechny zájemce zdarma.

Fio banka ve spolupráci s českou burzou RM-SYSTÉM připravila další semestr Školy investování. Tento projekt již pravidelně vzdělává zájemce o investování a přináší teoretické i praktické informace ohledně fungování kapitálových trhů, včetně interaktivních ukázek nákupu a prodeje cenných papírů.

Škola investování se během jara představí ve 14 městech po celé republice, ve kterých proběhne celkem 34 setkání. Jarní kolo investičního vzdělávání od Fio banky začne 18. 4. v Hradci Králové, poslední seminář se koná 8. 6. v Pardubicích. Přihlásit se může úplně každý, stačí se pouze bezplatně registrovat na webových stránkách banky, vybrat si termín a konkrétní město.

Celkem jsou pro zájemce připravena tři témata:

  • Základy investování na kapitálovém trhu se zaměřují na základní investiční pojmy a získání vhledu do světa cenných papírů a podílových fondů.
  • Seminář Obchodování na zahraničních burzách je určený pro všechny, kteří již mají určitě základní zkušenosti a chtěli by své portfolio rozšířit právě třeba i o tituly obchodované na zahraničních burzách.
  • Efektivní krátkodobé investování v praxi cílí na zkušenější investory, kterým představí efekt finanční páky, úvěru na obchodování s cennými papíry nebo obchodování s ETF.