Třicítka: nová předplacenka Vodafonu vám „sežere“ nejvíc 30 korun | E15.cz
KoronaHelpdesk E15

Jak vydělat v těžkých časech

Více k tématu

Třicítka: nová předplacenka Vodafonu vám „sežere“ nejvíc 30 korun

Aleš Pospíšil

Aleš Pospíšil

Kdo moc nevolá a data stahuje hlavně přes Wi-Fi, může s novým tarifem hodně ušetřit. 

Minuta volání, SMS zpráva i 10 MB dat budou stát vždy 3 koruny. Tyto ceny ovšem platí pouze do chvíle, než zákazník utratí za den 30 korun. Pak už získá až do půlnoci neomezené volání a SMS do všech sítí a současně 300 MB dat zdarma. Ale pozor, halíře dělají talíře, takže při neřízené spotřebě zaplatíte cca 900 korun měsíčně, což se nevyplatí.

Sečteno a podtrženo: kdo nepotřebuje používat telefon, tak peníze neutratí. A kdo zrovna potřebuje hodně volat, psát nebo datovat, nezaplatí více než 30 korun za den.

Češi a operátoři: lze vyzrát na předražené služby?

Zákazník si tak může vybrat, jestli chce využívat neomezené služby, nebo optimalizovat svoji útratu. Do denního limitu 30 korun se počítá volání, SMS zprávy a data v rámci České republiky a roamingové Zóny 1 (EU + Norsko, Lichtenštejnsko a Island). Sledovat průběžnou denní útratu lze pohodlně v aplikaci Můj Vodafone, jakmile za den zákazník využije služby v hodnotě 30 korun, dostane informační SMS zprávu o získání výhod.

Nová Předplacená karta 30 bude od srpna k dostání v prodejnách a také eShopu Vodafone. Na kartě bude přednabitý kredit 200 korun a cena karty bude také 200 korun.

 

Mzdová kalkulačka