E15.cz - Byznys, politika, ekonomika, finance, události

video
Flash
22:40

Americké akcie dnes posílily, protože naděje na oživení ekonomické aktivity převážily nad obavami z napětí ve vztazích mezi Spojenými státy a Čínou. Růst akciového trhu nicméně zmírnil pokles cen akcií některých velkých technologických společností.

22:20

Ruské velvyslanectví v Berlíně odmítlo obvinění, že ruská vojenská rozvědka GRU stála za hackerským útokem na německý Spolkový sněm. Při něm podle nedávných informací zpravodajského magazínu Der Spiegel hackeři ukradli mimo jiné e-mailovou korespondenci kancléřky Angely Merkelové. 

21:34

Ekonomická aktivita ve Spojených státech v dubnu a květnu v důsledku koronavirové krize prudce klesala. Vyplývá to podle agentury AP z pravidelné zprávy o hospodářském vývoji zvané Béžová kniha, kterou dnes zveřejnila americká centrální banka.

21:13

Nejvyšší soud kanadské province Britská Kolumbie dnes rozhodl, že řízení o vydání finanční ředitelky čínské telekomunikační firmy Huawei Meng Wan-čou do USA neodporuje kanadským zákonům a může proto pokračovat. Spojené státy žádají o vydání Mengové kvůli podezření z podvodu.

Nejnovější komentáře
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!